PALENISKA HETTA

BACK TO BASICS

Ogień towarzyszy człowiekowi od początku istnienia cywilizacji. Paleniska Hetta to próba powrotu do korzeni, do spotkań towarzyskich przy ognisku- ognisku które jest zamknięte w nowoczesnej, prawie niezniszczalnej formie.

OGIEŃ

Potęga żywiołu

Ogień był niesamowicie istotny dla rozwoju ludzkości. Było to jedno z fundamentalnych odkryć, a umiejętność posługiwania się ogniem była doskonalona przez wieki. Ogień to źródło światła i ciepła. Od zawsze ludzie gromadzili się przy ognisku, by się ogrzać, przygotować posiłek, spędzić czas z bliskimi. Nasze paleniska to innowacyjna wersja ogniska, dzięki której możemy zgromadzić się przy otwartym ogniu rozpalonym w nowatorskiej formie- w ogrodzie, na tarasie. Jest to fantastyczna alternatywa dla kominka, w którym ogień jest ukryty za szybą. Dzięki naszym pasjom, zamiłowaniu do natury stworzyliśmy palenisko, które jest miejscem spotkań, idealnym na odpoczynek od technologii i szybkiego tempa życia.

ZOBACZ NASZE PRODUKTY

NOWOCZESNOŚĆ

NOWE SPOJRZENIE.

Naszym celem, od samego początku, było stworzenie paleniska, które będzie produktem innowacyjnym i nada ognisku nowego znaczenia. Połączyliśmy tradycję z nowoczesnością, sztukę z funkcjonalnością, piękno z naturą. Zależało nam na stworzeniu rzeźby ogrodowej, która swoim wyglądem zmieni przestrzeń oraz stanie się elementem tworzącym cudowny klimat wszystkim spotkaniom z rodziną i przyjaciółmi.


ZOBACZ NASZE PRODUKTY
Model Paleniska hetta round

EUROPEJSKI WZÓR UŻYTKOWY

Nasze palenisko to nie tylko produkt, to pionierski i innowacyjny design, który został zastrzeżony jako Wspólnotowy Wzór Użytkowy przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej. Palenisko, które posiadasz w ogrodzie, to wyjątkowy, nowatorski design powstały w wyniku rzetelnej i wysokiej jakości produkcji.

ZOBACZ NASZE PRODUKTY

PRODUKT

PREMIUM.

Paleniska Hetta, to produkt stworzony dla najbardziej wymagających klientów, którzy doceniają dopracowane produkty, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Do produkcji palenisk wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości, certyfikowane materiały, które są pozyskiwane od dostawców z całej Europy. Naszym celem jest dostarczanie produktów, które cechuje bezawaryjne funkcjonowanie przez pokolenia.

UŻYTKOWANIE

DOPRACOWANY KAŻDY DETAL

Dbamy, aby nasze paleniska były dopracowane w każdym szczególe- zaczynając od wysokiej jakości materiałów, nowatorskiej produkcji, po mniejsze elementy ułatwiające używanie paleniska. Nasze produkty posiadają kilka elementów ułatwiających użytkowanie, takich jak: specjalny popielnik, który służy także do doprowadzania odpowiedniej ilości powietrza (aby jak najlepiej wypalić drewno) oraz specjalne otwory odprowadzające wodę deszczową.


ZOBACZ NASZE PRODUKTY

DESIGN

by Brzozowski Architecture

Palenisko Hetta zostało stworzone dzięki współpracy z biurem projektowym Brzozowski Architecture. Biuro to specjalizuje się w łączeniu nowatorskiej technologii oraz klasycznego piękna, dlatego projektując palenisko z klasycznych i trwałych materiałów- wydawałoby się produkt dość prosty, zaproponowali nowatorskie procesy produkcyjne, takie jak spawanie Robotem Przemysłowym czy cięcie Laserem CNC. Wspomniane skomplikowane procesy produkcyjne sprawiają, że palenisko jest zawsze idealne oraz jest produktem najwyższej jakości.
Brzozowski Architecture to ciekawe projekty, innowacyjna produkcja, pasja, dbanie o środowisko, chęć bycia blisko natury i w wyniku połączenia tych wartości powstało palenisko Hetta Supply.

ŚRODOWISKO

CEL NADRZĘDNY.

Projektujemy i produkujemy nasze paleniska z myślą o środowisku. Palenisko zostało tak skonstruowane, aby drewno znajdujące się w komorach naturalnie suszyło się i nie wydzielało dymu podczas palenia. Jest to bardzo istotne, gdy dbamy o jakość powietrza i chcemy przestrzegać norm dotyczących czystości powietrza.


ZOBACZ NASZE PRODUKTY