FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

 1. Na jakich zasadach działa wasz sklep internetowy?
  Hetta Supply jest oficjalnym sklepem producenta palenisk HETTA. Każdy produkt jest wytwarzany na indywidualne zamówienie. Dzięki temu mają Państwo możliwość zamówienia wszystkich dostępnych kolekcji oraz modeli.
 2. Jak złożyć zamówienie?
  Po wybraniu produktu z naszego asortymentu całość zamówienia ląduje w koszyku. Następnym krokiem będzie potwierdzenie wybranych produktów oraz uzupełnienie danych dotyczących zamówienia. Po zatwierdzeniu zamówienia dostaną Państwo wiadomość poprzez pocztę elektroniczną. W razie pytań podczas składania zamówienia, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 782 420 114
 3. Jaki jest koszt dostawy i czas realizacji?
  Koszt dostawy wraz z montażem wynosi 500 złotych, opcja zamówienia bez montażu to koszt 300 złotych. Ze względu na indywidualny charakter produktów czas realizacji wynosi około 5-6 tygodni. Pozwala nam to na stworzenie produktu dostosowanego do Państwa oczekiwań.
 4. Czy mam możliwość sprawdzenia stanu realizacji zamówienia?
  Będziemy na bieżąco informować Państwa o stanie realizacji. Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się telefonicznie w celu potwierdzenia zakupu. Następnie o wszystkich etapach będziemy informować poprzez pocztę elektroniczną. Wraz ze zbliżającym się terminem dostawy zadzwonimy ponownie w celu ustalenia dogodnego terminu oraz czasu dostawy.
 5. Jakie są możliwości jeśli chodzi o formę dostawy?
  Domyślną formą dostawy jest przesyłka kurierska. Dla zainteresowanych istnieje również możliwość odbioru osobistego na terenie Katowic.
 6. Jak zmienić lub anulować złożone zamówienie?
  W razie pomyłki przy składaniu zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Po skompletowaniu przesyłki anulacja oraz jakiekolwiek zmiany będą niemożliwe.
 7. Czy mogę zwrócić zakupiony towar?
  Oczywiście według polskiego prawa przysługuje Państwu 14 dni na zwrot towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Po upływie 14 dni od daty dostarczenia przesyłki zwrot towaru nie będzie możliwy. W momencie podjęcia decyzji o chęci zwrotu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 782 420 114.