PALENISKA HETTA

PRÓBA POWRÓTU DO KORZENI

Ogień towarzyszy człowiekowi od początku istnienia cywilizacji. Paleniska Hetta to próba powrotu do korzeni, do spotkań towarzyskich przy ognisku. Ognisku które jest zamknięte w nowoczesnej, prawie niezniszczalnej formie.

OGIEŃ

Potęga żywiołu

Ogień był niesamowicie istotny dla rozwoju ludzkości. Umiejętność posługiwania się ogniem było pierwszym krokiem człowieka w kierunku przemian i rozwoju , zmiany z dzikięgo zwierzęcia w ludzi którymi dziś jesteśmy . Udowodniono, że Homo erectus jako pierwsza istota ludzka, opanował ogień około 400 000 lat temu. W dzisiejszych czasam tak żadko mamy kontakt z naturalnym oginiem, posiadamy go czasem w domach, w kominkach lecz ukryty za pancerną szybą . A jest to tak piękny i ważny żywioł w drodze którą nasi przodkowie przebyli byśmy mogli być tym kim jesteśmy dziś .

ZOBACZ NASZE PRODUKTY

NOWOCZESNOŚĆ

NOWE SPOJRZENIE.

Naszym celem od samego początku było stworzenie paleniska, które będzie czymś zupełnie nowym. Połączeniem tradycji i nowoczesności. Czymś, co całkowicie odmieni sposób patrzenia na ognisko. Nie jako wypalone miejsce w ziemi lecz jako coś pięknego , rzeźbę ogrodową która swoim wyglądem zmienia przestrzeń oraz dodaje klimatu wszystkim spotkaniom z przyjaciółmi .


ZOBACZ NASZE PRODUKTY
Model Paleniska hetta round

EUROPEJSKI WZÓR UŻYTKOWY

Nasze palenisko to nie tylko produkt to design którego wczesniej nie było , dlatego został zastrzeżony jako Wspólnotowy Wzór Użytkowy przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej. palenisko które masz w ogrodzie na zawsze będzie dziełem które zostało uzana jako pierwsze.

ZOBACZ NASZE PRODUKTY

PRODUKT

PREMIUM.

Paleniska Hetta to produkt dla najbardziej wymagających klientów którzy oczekują wysokiej jakości materiałow oraz doskonałego detalu. Do produkucji wykorzystaliśmy tylko najwyżej jakość certyfikowanych materiałów które pozyskujemy od dostawców z całej europy . Celem naszych produtków jest bezawaryjne funkcjonowanie przez pokolenia .

UŻYTKOWANIE

DOPRACOWANY KAŻDY DETAL

Nasze produkt posiadają kilka innych elementów ułatwiających użytkowanie takich jak specjalny popielnik który również służy jako doprowadzenie odpowiedniej ilości powietrza (aby jak najlepiej wypalić drewno) oraz specjalne otwory odprowadzające wodę deszczową.


ZOBACZ NASZE PRODUKTY

DESIGN

by Brzozowski Architecture

Palenisko Hetta zostało stworzone dzięki współpracy z niesamowitym biurem projektowym Brzozowski Architecture. Biuro to specjalizuje się w łączeniu technologii oraz piękna. Dlatego projektując palenisko, produkt dość prosty, zaproponowali nowatorskie procesy produkcyjne takie jak spawanie Robotem Przemysłowym lub cięcie Laserem CNC. Dzięki tym skomplikowanym procesom palenisko jest zawsze idealne i posiada najwyższą jakość.

ŚRODOWISKO

CEL NADRZĘDNY.

Palenisko zostało tak skonstruowane aby drewno znajdujące sie w komorach naturalnie suszyło się i nie wydzielało dymu podczas palenia. Jest to bardzo istotne przy dzisiejszych Normach dotyczących Czystości Powietrza .


ZOBACZ NASZE PRODUKTY