Logo Hetta Supply

Nowoczesne paleniska ogrodowe

Kup Dowiedz się więcej Katalog

Paleniska Hetta

Kup Zobacz film Dowiedz się więcej

UNIKALNY DESIGN

Hetta round mini

Naszym celem od samego początku było stworzenie paleniska, które będzie czymś zupełnie nowym. Połączeniem tradycji i nowoczesności. Czymś, co całkowicie odmieni sposób patrzenia na ognisko.

DŁUGOWIECZNOŚĆ

Hetta round

Materiały które zostały wykorzystane do produkcji palenisk to najwyższej jakości stal oraz granit lub beton architektoniczny. Możesz być więc pewny, że nasze paleniska są praktycznie niezniszczalne.

FUNKCJONALNOŚĆ

Hetta stone

Paleniska Hetta to interesująca alternatywa dla klasycznego grilla. Stanowi oryginalny i funkcjonalny element wyposażenia ogrodów, hoteli, klubów golfowych oraz tarasów.

PROSTOTA

Hetta moon

Nasze paleniska zostały zaprojektowane tak aby były jedynie tłem dla ogniska. Proste kształty dopasują się do każdego stylu przestrzeni w której zostaną umieszczone.

CORTEN

Hetta round

Chcąc zastosować najbardziej naturalne materiały wybraliśmy stal Cor-Ten. Jej rdzawy nalot to jedynie patyna chroniąca materiał . Beton w połączeniu z naturalna rdzą wygląda naprawdę niesamowicie.

Model Paleniska hetta round

EUROPEJSKI WZÓR UŻYTKOWY

Hetta round

O wyjątkowości naszych produktów świadczy również fakt, że zostały zastrzeżone jako Wspólnotowy Wzór Użytkowy przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej.